Zarząd

Skład Zarządu Głównego Sekcji Spawalniczej SIMP w kadencji 2018-2022

 

 

Prezes: Jan Plewniak 

janplewniak@wp.pl

 

 

Wiceprezes: Tomasz Chmielewski

t.chmielewski@wip.pw.edu.pl

 

 

Członkowie Zarządu:

 

Ryszard Wesołowski wesolowski@rywal.com.pl

 

Zbigniew Fałek mifa.olawa@wp.pl

 

Tomasz Wojdat tomasz.wojdat@pwr.edu.pl

 

Jacek Walczak Jacek.Walczak@pl.linde-gas.com

 

Jacek Skoracki jasko52@gmail.com

 

 

Członkowie Zarządu – prezesi Sekcji Regionalnych:

 

Maria Cecotka – Bełchatów maria.cecotka@gkpge.pl

 

Zenon Nieśmiałek – Bydgoszcz z.niesmialek@maniweld.pl

 

Kwiryn Wojsyk – Częstochowa kwiryn@gmail.com

 

Kamil Ufland – Gorzów Wielkopolski k.ufland@gmail.com

 

Stanisław Dziuba – Gliwice

 

Tadeusz Waszkiewicz – Gdańsk tadeusz.waszkiewicz@crist.com.pl

 

Włodzimierz Kowalczyk – Kraków włodzimierz.kowalczyk@arcellomittal.com

 

Zbigniew Wyrobek – Piła zbigniew.wyrobek@onet.eu

 

Mirosław Nowak – Poznań miroslaw.nowak@techspaw.com.pl

 

Marek Saperski – Szczecin biuro@saperski.com.pl

 

Andrzej Siennicki – Świdnica a.siennicki@cloos.pl

 

Leszek Narewski – Tarnobrzeg lnarewski@gmail.com.pl

 

Rafał Lis – Wieluń r.lis@wielton.com.pl

 

Dariusz Golański – Warszawa dgol@wip.pw.edu.pl

 

Zbigniew Mirski – Wrocław zbigniew.mirski@pwr.wroc.pl

 

Sekretarz Zarządu: Kwiryn Wojsyk kwiryn@gmail.com

 

Komisja Rewizyjna:

 

Jerzy Kozłowski – przewodniczący, jurek_kozlowski@wp.pl

 

Stanisław Dziuba,

 

Robert Niwiński rob.niwinski@gmail.com